הרשמה לניוזלטר

כוכבי הרשת - המאמרים הפופולריים והנקראים ביותר ב-10 שנות הפעילות שלנו


עשור לפעילות שלנו בגיוס, שירותי משאבי אנוש, יעוץ קריירה ושאר חיבורים מעניינים בעולם העבודה התוסס והמשתנה בישראל.

מתוך עשרות המאמרים, הפוסטים וההמלצות המקצועיות, חפרנו אחורה ואספנו עבורכם את כוכבי הרשת שלנו. המאמרים שמצאתם בהם הכי הרבה עניין, שממשיכים להיות נקראים ומעניינים גם אם עברו כמה שנים (וכמה משברים עולמיים) במהלך השנים.

*ולסיום, בונוס, בחרנו את המאמר שהכי נהנו לכתוב והכי התגאנו שהוא חלק מהבלוג שלנו

קבלו אותם:


במקום הראשון - מודל ה-MBTI - והתרומה שלו לפיתוח צוות וניהול מיטבי של עובדים מ"טייפים" שונים מככב כבר שנים כפוסט הנקרא ומושך את העניין הרב ביותר אצלנו באתר.

אם תרצו לשמוע מאיתנו עוד על המודל ואיך הוא יכול לתמוך ולחזק את הניהול שלכם, אנחנו פה ונשמח.


במקום השני - נראה שאתם מבקשים לשכלל את מיומנויות הריאיון שלכם ולכן חזרתם/ן שוב ושוב לפוסט העוסק ב-הטיות בראיונות עבודה


במקום השלישי - שאלות שעובדות 5 שאלות שעושות לכן את העבודה - פוסט שהוא תוצאה של עבודה צמודה למנהלים ומנכ"ליות, שלאורך השנים זיקקו להן את השאלות שעובדות להן. במקום בטוח ופוסט שאתם שבים וחוזרים אליו, עוסק דווקא בשער היציאה מהארגון ובשאלה איך להפרד נכון מעובדים ועובדות.

מעמד הפיטורים, הוא רגע קשה לכל מנהל ומנהלת ולכן ההכנה אליו היא קריטית כדי לבצע אותו נכון מבחינה חוקית ומשפטית ובעיקר אנושי, רגיש וקשוב. קבלו לינק לפוסט: תלוי באויר - איך להיפרד מעובדים שפיטרתם? למאמר הבונוס: המאמרים שהכי משמחים אותנו והרבנו לכתוב עליהם, הם מאמרים שמתארים את שוק העבודה כגורם המחזק ותורם לחברה הישראלית על בעיותיה והפערים שבה: שוק שמשפר את המוביליות בחברה הישראלית, שתורם לאחדות ולחיזוק החברתי, שמעודד מגוונות ומביא אוכלוסיות נוספות לעולם ההייטק. תופעות שהן Win-Win – עסקי וחברתי.

מכל המאמרים הרבים שהקדשנו לנושא, את זה אהבנו במיוחד: מרכזי פיתוח ברשות הפלשתינאים - פתרון אפשרי קרוב, כאן מעבר לגדר כי מה יותר מעבודה, פרנסה וכבוד הדדי יכולים לתרום לשקט ולשלום?


תרצו לדבר איתנו על גיוסים, שירותי מש"א, יעוץ ארגוני ועוד?

אנחנו כאן