הרשמה לניוזלטר

אז מה זה בעצם יעוץ קריירה ומה יוצא מזה?

קשה לכם לקום בבוקר לעבודה? אולי אתם צריכים לחשוב על שינוי ותהליך של ייעוץ קריירה, אז קבלו הסבר קצר: יעוץ קריירה הוא תהליך שמאפשר לכל אחד ואחת להבין מהי הקריירה הנכונה לו, מהי העבודה שהוא ייפרח בה, זו שתגרום לו לקום בשמחה ליום עבודה חדש.

כדי לפצח את הסוגיה הזאת, אנחנו מתמקדים בשני תהליכים במקביל –

האחד, שפונה פנימה, עוסק בליטוש וחידוד התפקיד והעבודה שהיא הכי טובה לך. הכוונה היא לא רק לטייטל או למקצוע, אלא להגדרה של סביבת העבודה המועדפת, המרחק הגיאוגרפי, סוגי האחריות, האווירה הנכונה. ארגון גדול או קטן, צוות או לבד, פורמלי או משוחרר, ועוד שאלות שעולות במהלך הפגישות ואנחנו עונים עליהן, עד שנוצרת רשימה מגובשת ומצומצמת של תפקידים שנכונים עבורך .

כאן בדרך כלל אנחנו פונים לתהליך השני, שמתמקד בהרחבה ועדכון של ארגז הכלים שלך כמחפש ומוצא עבודה. בשנים בהן לא חיפשת עבודה השוק השתנה מאד – המגרש, כללי המשחק, הקודים, מקורות הגיוס והשיטות למציאת עבודה.

בפגישות נבנה יחד מסמך קורות חיים רלוונטי, דינמי ופותח דלתות, נציץ גם לפרופיל הלינקדאין ונשדרג במידת הצורך, כי יש לו תפקיד חשוב בתהליך. ננתח את הנטוורקינג שלך ונבין איך הוא יכול לשרת אותך במציאת התפקיד הבא, נתכונן לראיונות עבודה ונערוך סימולציות למרכזי הערכה במידת הצורך. התהליך כולל ליווי וזמינות גם מעבר למפגשים כדי להבטיח הצלחה בתהליך.

למי זה מתאים? למי שמרגיש שהגיע הזמן לעשות שינוי, שהעבודה אפרורית ולא מספיק מעניינת, או שסיים תפקיד ועוד לא מצא את התפקיד הבא.

אז מה ייצא לך מזה? תגיע לשוק ממוקד ותחפש את התפקיד בטווח מוגדר. בכך תמנע תחושת ההתשה והאכזבה המלווה חיפוש עבודה לא מדויק. בנוסף השוק יהיה פתוח יותר להכיר אותך, כי חיפוש נכון מונע שחיקה שלך בשוק העבודה. ובסוף בסוף, תגיע העבודה שתשמח אותך ותתך לך תחושה שאתה פורח ומצליח.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות,

השאירו פרטים בקישור ונחזור אליכם בהקדם.

צרו קשר דרך הלינק הזה ונוכל לשוחח טלפונית

תיוגים: